0

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Aby zadowolić naszych klientów stale staramy się podnosić jakość naszych usług. Jednym z najważniejszych czynników rzutujących na zadowolenie naszych klientów to szybkość realizacji wysyłki. Dlatego też staramy się aby każde zamówienie zostało wysłane jak najszybciej.

Jeżeli spełnisz kilka podstawowych warunków jesteśmy w stanie zapewnić, że Twoje zamówienie zostanie nadane w ciągu 48 godzin od jego złożenia:

  • Towar w dużej dostępności na magazynie - towar oznaczony jest w sklepie jako "dostępny od zaraz".
  • Komplet danych do wysyłki - wypełnisz wszystkie pola w formularzu zamówienia.
  • Płatność przy odbiorze lub szybkimi płatnościami elektronicznymi

Dodatkowo, jeżeli złożysz zamówienie przed godziną 12:00 od Poniedziałku do Czwartku zamówienie zostanie spakowane i nadane w ciągu 48 godzin, dzięki temu możesz go oczekiwać nawet niedługo po zamówieniu. Zamówienia wysyłane w Piątek zostaną doręczone w Poniedziałek.

Nadanie w ciągu 48 godzin oznacza, że paczka z zamówieniem zostanie przekazana firmie doręczycielskiej w przeciągu 48 godzin, długość dostawy jest ściśle uzależniona od firmy doręczycielskiej i zwykle trwa do 2 dni.

Promocja "Darmowa dostawa od 90zł" obowiązuje od dnia 10.10.2015r. aż do odwołania.

Darmowa dostawa dotyczy się wszystkich zamówień od kwoty 90zł (włącznie) z dostawą na terenie Polski, za wyjątkiem towarów z kategorii "Wyprzedaż".


Kontakt ze sklepem