0

Negocjacja cen

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów udostępniliśmy na stronie opcję negocjacji cen na poszczególne produkty.

Przycisk "Negocjuj cenę" umieszczony jest pod ceną sklepową:Po kliknieciu otwiera formularz negocjacji.W formularzu negocjacji nalezy wypełnić wszystkie pola, w ostatnim polu należy zaproponować swoją cenę za towar. Cały formularz wysyłamy klikając przycisk "Negocjuj".


Formularz zostanie wysłany do Biura Obsługi Klienta i tam rozpatrzony. Proszę pamiętać, że nie zawsze jest możliwość obniżenia ceny do poziomu jaki życzą sobie Państwo w formularzu. Wtedy pracownik BOK ewentualnie zaproponuje cenę, za którą mógłby zrealizować zamówienie.


Po potwierdzeniu ustaleń nalezy złożyć zamówienie poprzez sklep w zwykły sposób. Dopisując w polu "Uwagi" informację o wynegocjowanej cenie.

W przypadku negocjacji z powodów technicznych nie ma możliwości natychmiastowego opłacenia zamówienia za pomocą płatności elektronicznych. Polecamy wybranie sposobu płatności za pobraniem lub przelewem. W przypadku jezeli płatność miałaby być dokonana kanałem elektronicznym prosimy o złożenie zamówienia i kontakt w celu dokonania zmian w zamówieniu.


Kontakt ze sklepem